Ilgalaikė keraminė kėbulo apsauginė danga SONAX CC36

Ilgalaikė keraminė kėbulo apsauginė danga SONAX CC36

SONAX PROFILINE KERAMINĖ KĖBULO DANGA CC36

 

SONAX keraminė automobilio kėbulo danga CC36, tai analogų rinkoje neturintis produktas dėl savo tvirtumo, elastingumo bei atsparumo. SONAX tvirtina, kad ilgaamžiška kėbulo danga gali būti tik elestinga, todėl SONAX CC36 yra vienintelė tokia rinkoje. 

Tai – ilgalaikė apsauginė kėbulo danga, kieta kaip stiklas, bet taip pat ir eleastinga su išskirtiniu atsparumu UV spinduliams ir chemikalams, taip pat ir agresyviam aplinkos poveikiui, tokiam kaip kelio druska, derva ir gatvių industriniai teršalai.

Tai – profesionalus Nano technologijos pagrindu pagamintas kėbulo hermetikas. Apsaugo standartinius, „metalllic“ ir įbrėžimams atsparius dažus ypač blizgia, permatoma ir ypatingai kieta danga, pagaminta iš silikatinių nano dalelių. Intensyviai atšviežina spalvą, pasižymi purvą atstumiančiu poveikiu ir suteikia ilgalaikį lotoso efektą. Priklausomai nuo dažyto paviršiaus būklės SONAX PROFILINE Keraminė danga CC36 suteikia apsaugą ir blizgesį, išliekantį iki 36 mėnesių (su metiniais serviso intervalais)

 

Privalumai

Mažiau pastangų priežiūrai dėl „Lengva nuvalyti“ efekto.

Neįtikėtinai gilus blizgesys su įspūdingu spalvos intensyvumu.

Prailgina dažytų paviršių eksploatacijos laiką ir taip stipriai prisideda prie automobilio vertės išsaugojimo.

Neturinti fluoro savo sudėtyje - nekenkia sveikatai.

Pirmoji ir analogų neturinti elastinga kėbulo danga rinkoje.   

 

Naudojimas:

 

Kruopščiai nuplaukite transporto priemonę ir pašalinkite visus paviršiaus nešvarumus. Tada nupoliruokite dažytą paviršių poliravimo mašinėle iki spindesio be jokių hologramų.

 

Priemonės padengimas – 1 žingsnis:

 

Prieš padengiant paviršių hermetiku, paviršius turi būti visiškai švarus. Tam apipurškite nupoliruotą paviršių paruošiamąja priemone (LACK PREPARE - komplekte yra) ir po to kruopšiai šluoste nuvalykite liekanas.

 

Atidarykite bazinės dangos (Basecoat) buteliuką.

Užpurškite šiek tiek produkto ant baltos kempinės (Nr.1) pusės ir kryžminiais judesiais, plonai padenkite priemone paviršių. Jautriems paviršiams taip pat naudokite rinkinyje eančią pilką mikropluošto šluostę, apvyniodami ja kepminę (įsitikinkite, kad nebūtų jokių raukšlių ) Visuomet priemones denkite ant paviršių dalimis ( apyttiksliai ½  m2 ) kryžmine seka.

Leiskite trumpam nudžiūti (30sek.-1min.)  ir, naudodami švarią, minkštą mikropluošto šluostę atsargiai be dryžių nuvalykite.

Taip padenkite visus paviršius. Pabaigę, leiskite priemonei veikti apie 1 valandą.

 

Pastaba: padengti paviršiai neturėtų būti liečiami ar šlapinami.

 

Priemonės padengimas – 2 žingsnis:

 

Praėjus valandai nuo padengimo baziniu sluoksniu (BASECOAT), galima pradėti Blizginamosios priemonės (GLOSSCOAT) padengimą.

 

Pradėdami nuo tos pačios vietos, ant kurios pradėjote dengti bazinę dangą, užpurškite šiek tiek priemonės ant kempinės (Nr.2) baltos pusės ir tolygiai kryžminiais judesiais paskistykite priemonę ant visų paviršių. Padengus priemonę, jos perteklių nuvalykite mikropluošto šluoste. 

Automobilį palikite bent 2val prieš eksplotavimą!

Plauti automobilį plovykloje tik po savaitės!

Naudoti automobilio plovimui tik neutralaus ph ploviklius, šampūnus!

Rinkinio buteliukų talpos:

Basecoat - 75ml

Glosscoat - 60ml

Prepare - 100ml

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

  • Gamintojas: SONAX
  • Prekės kodas: 236941
  • Gausite lojalumo taškų(?): 407
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 81.49€
  • Kaina lojalumo taškais(?): 8149

Žymos: Ilgalaikė keraminė kėbulo apsauginė danga SONAX CC36, 236941, Kėbulo apsauga nano keramika