SONAX ratlankių valiklis "Star", 750ml

SONAX ratlankių valiklis Star

RATLANKIŲ VALIKLIS STAR (227400)

 Tai - ratlankių valiklis, greitai ir efektyviai pašalinantis nuo ratlankių tvirtai prikibusius nešvarumus, tokius kaip apnašos nuo stabdžių kaladėlių, kelio purvas ir pan.

Tinka valyti lakuotus aliumininius ir plieninius ratlankius. Specialus purkštukas apsaugo vaikus nuo netyčinio produkto panaudojimo.

NAUDOJIMAS: Prieš plaunant, leiskite ratlankiams pilnai atvėsti; pasukite purkštuko antgalį į purškimo padėtį; iš nedidelio atstumo gausiai apipurkškite šaltus ratlankius; pradėkite nuo vairuotojo pusės ir vienu metu apipurkškite ne daugiau 2 ratlankių; palikite valiklį ant ratlankių, bet ne ilgiau kaip 2 minutes; kruopščiai nuplaukite stipria vandens srove (nepamirškite stabdžių apkabos ir stabdžių disko); itin purvinas vietas apipurkškite pakartotinai, patrinkite kempine ar šepečiu ir vėl kruopščiai nuplaukite vandeniu; taip pat nuplaukite ir likusius ratlankius.

Nenaudokite valiklio saulėkaitoje ir ant įkaitusių ratlankių.

Neleiskite valikliui pilnai išdžiūti.

Nenaudokite poliruotiems, anoduotiems, chromuotiems ar nerūdijančio plieno ratlankiams. Šių tipų ratlankiams plauti naudokite SONAX Xtreme ratlankių valiklį (230200).

Tūris
Tūris750 ml

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

  • Gamintojas: SONAX
  • Prekės kodas: 227400
  • Gausite lojalumo taškų(?): 47
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.49€
  • Kaina lojalumo taškais(?): 949

Žymos: SONAX ratlankių valiklis Star, 227400, Plovimas