Aktyvus šampūnas automobiliui SONAX Xtreme

Aktyvus šampūnas automobiliui SONAX Xtreme

Tai - ypač efektyvaus šampūno koncentratas su naujausia aktyviųjų medžiagų kombinacija. Greitai ir gerai nuplauna ir ištirpdo nešvarumus, tokius kaip kelio purvas, paukščių išmatos, vabzdžių liekanos. Tinka plauti dažytus paviršius, kabrioletų medžiaginius stogus, metalą, stiklą, sintetinius paviršius, gumą, plyteles, porcelianą ir emaliuotus paviršius.

NAUDOJIMAS: Suplakite buteliuką; nuimkite apatinį dangtelį ir įpilkite į jį 20-30 ml šampūno (žiūrėkite pagal skalę ant dangtelio); šį šampūno kiekį įpilkite į 10l vandens ir išmaišykite; plaukite automobilį kempine, pradėdami nuo jo viršaus ir baigdami apatinėmis dalimis.

DĖMESIO! Dirgina odą. Dirginanti. Dirgina odą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išmesti pagal galiojančias vietines taisykles.

Tūris
Tūris 500 ml

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 4249
  • Gamintojas: SONAX
  • Prekės kodas: 214200
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.84€

Žymos: Sonax šampūnas