Putos odos valymui SONAX

Putos odos valymui SONAX

Tai - priemonė odinių sėdynių, motociklo balnelių, odinių baldų ir pan. valymui ir priežiūrai. Lengvai valo nešvarumus, alyvos, riebalų dėmes, grąžina elastingumą ir atgaivina odos spalvą.

Dėl sudėtyje esančio natūralaus bičių vaško, nuvalius šiomis putomis paviršiai yra impregnuojami. Priemonė apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Sudėtyje nėra dažiklių todėl tinka visų spalvų odai. Galima naudoti šildomų sėdynių ir perforuotos odos priežiūrai. Sudėtyje nėra silikono.

DĖMESIO! Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Ypač degi. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. - Nerūkyti. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Turinį/talpyklą išmesti pagal galiojančias vietines taisykles.Tūris
Tūris 400 ml

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 1836
  • Gamintojas: SONAX
  • Prekės kodas: 289300
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 11.19€

Žymos: sonax putos odos valymui