SONAX AUTHORIZED DETAILER -
THE BOOST FOR YOUR BUSINESS

SONAX authorized detailers

SONAX

DNL Detailing

image 6483445

PJ. Poliravimas

RESTORE OK 1 1

Restore Detailing

ELWRAP​

autosvara999 automobiliu estetikos studija

Auto Švara Detailing 999

Senas Lakas

Esate patyręs „detaileris“ automobilių priežiūros srityje ir norite pasiūlyti savo klientams geriausią transporto priemonių priežiūros paslaugą? Tada tapkite SONAX šeimos dalimi dabar ir pasinaudokite mūsų PROFILINE produktų pranašumais bei bene didžiausios tarptautinės profesionalių specialistų bendruomenės patirtimi. Sužinokite daugiau apie galimybę tapti vienu iš SONAX „Authorized detailer“ nariu!

Privalumai

Tapę SONAX šeimos dalimi gausite nuolatinę mūsų specialiai apmokytų ekspertų paramą. Didelis SONAX prekės ženklo žinomumas bei plačios reklamos galimybės suteiks papildomą impulsą jūsų verslui. O nuolatiniai informacijos mainai tarp tarptautinės bendruomenės specialistų leis gilinti savo žinias be patirtį. Taip pat kiekvienam naujam nariui nemokamai suteiksime išskirtinį reklaminį paketą. Mūsų pagrindinio puslapio skiltyje „Authorized detailer“ bus patalpinta visa reikalinga informacija apie Jus – nuoroda į Jūsų veiklos internetinį puslapį, kad Jūsų regiono klientai greičiau Jus rastų.

Reikalavimai

  • Patirtis „detailingo“ versle – esate profesionalas, turintis nusistovėjusį verslą.
  • Patraukli vieta bei reikalinga techninė įranga
  • Pirmenybė SONAX produkcijos naudojimui.
  • Idealu, jei jums patinka bendrauti ir reikštis socialiniuose tinkluose, gyvai bendrauti su klientais bei palaikyti ryšį su kitais „detailingo“ profesionalais.

Susidomėjai?